SKRAW-MET Zakład Mechaniczny Julian Mierzwiński


KONTAKT

adres Demokracji 39
74-400 Dębno
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Zakład Mechaniczny SKRAW - MET Dębno, (woj. zachodniopomorskie). Jesteśmy firmą prowadzącą swoją działalność od 1993 roku. Specjalizujemy się w obróbce metali, pracach spawalniczych oraz w malowaniu proszkowym. Nasz park maszynowy i doświadczenie umożliwiają wytwarzanie elementów o różnym stopniu złożoności.

 

Świadczymy usługi w zakresie wykonania rozmaitych konstrukcji stalowych, mało i średniogabarytowych części zamiennych do maszyn rolniczych, elementów współpracujących z ładowaczami czołowymi i tylny TUR. Nasze części wytwarzamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z ich użytkownikami.

 MALOWANIE PROSZKOWE - MALOWANIE KATAFORETYCZE - TŁOCZENIE - PIASKOWANIE - FREZOWANIE

Oferujemy między innymi takie usługi jak: wypalanie CNC, obróbka skrawaniem metali, toczenie, spawanie, prace ślusarskie, prace spawalnicze metodami MIG oraz TIG, śrutowanie i piaskowanie, renowację starych ogrodzeń i innych elementów stalowych, malowanie proszkowe i hydrodynamiczne, banery reklamowe, stojaki, konstrukcje stalowe.

 

Posiadamy utwardzone place do magazynowania o pow. 3000 m2 ze swobodnym dojazdem dla TIR-ów. Na wyposażeniu mamy m. in. zawieszkowe urządzenie do śrutowania, wypalarka CNC plazmowo – gazowa, prasy hydrauliczne 40 – 200 t, nożyce gilotynowe 3.0 m ( max do 14 mm ), tokarki uniwersalne, frezarki pionowe i poziome, wiertarki słupowe i promieniowe, przecinarki taśmowe 800 x 460 mm i inne.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!